O nas

Kim jesteśmy

GAZBIAŁYSTOK.PL to godny zaufania zespół specjalistów, profesjonalnie przygotowanych do wykonania budów w zakresie instalacji sanitarnych. Dzięki Naszemu doświadczeniu realizacja robót przebiega zgodnie z wszelkimi standardami bezpieczeństwa i higieny pracy. Zakres naszej oferty to: instalacje sanitarne wewnętrzne /instalacje gazowe, pompy ciepła, instalacje wodno – kanalizacyjne/ oraz instalacje sanitarne zewnętrzne /kanalizacja deszczowa, kanalizacja sanitarna, sieci i przyłącza wodno – kanalizacyjne/ Stosujemy sprawdzone, atestowane materiały oraz profesjonalny i specjalistyczny sprzęt.

Własne zaplecze narzędziowe

Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym oraz narzędziowym niezbędnym do realizacji robót w najtrudniejszych warunkach geotechnicznych. Własny sprzęt, narzędzia są niezbędne do fachowego i sprawnego wykonania inwestycji z wykorzystaniem różnych technologii oraz materiałów.

Doradztwo

Świadczymy kompleksowe doradztwo techniczne na etapie projektowania instalacji. Każdorazowo indywidualnie analizujemy realność oraz opłacalność inwestycji. Proponujemy optymalne rozwiązania. Wspieramy na każdym etapie podejmowanych decyzji, prowadzimy analizy techniczno-ekonomiczne. U nas wykonasz bezpłatną wycenę planowanej inwestycji.

Wykonawstwo

Oferujemy kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych dla obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz zakładów przemysłowych. Obsługujemy klientów instytucjonalnych, biznesowych jak i również klientów indywidualnych. W zakresie robót zewnętrznych wykonujemy m.in.: sieci wodociągowe i kanały sanitarne, przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne, odwodnianie drenażowe obiektów, zbiorniki bezodpływowe i szamba szczelne, przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz przyłącza gazowe i instalacje gazowe w Białymstoku i na terenie województwa podlaskiego.

Nadzór

Wiemy jak profesjonalnie wykonać sieć wodociągową i kanalizacyjną oraz przyłącza na głębokościach kilku metrów jak i również montować studnie oraz odwodnienia liniowe w ruchliwych obszarach w centrum miasta. Prowadzimy specjalistyczną dokumentację podczas budowy sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Jesteśmy w stanie dostosować się do wymogów Klienta, nawet tych opatrzonych najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa pracy.

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami już dzisiaj.
zadzwoń +48 538 200 359